Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij
rss google facebook twitter YouTube
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6

Poniżej znajduje się regulamin opisujący zasady przyznawania kodów promocyjnych w internetowym sklepie gastronomicznym Gastrosklep i ich wykorzystywania w naszym Centrum Szkoleń Kulinarnych.

 

§ 1. Regulamin kodów promocyjnych

  1. Za zakupy o wartości min. 1000zł netto, kod promocyjny można wykorzystać na uczestnictwo w dowolnie wybranym szkoleniu wystawionym aktualnie w Centrum Szkoleń Kulinarnych dla maksymalnie 3 osób z firmy.
  2. Za zakupy o wartości min. 8000zł netto, kod promocyjny można wykorzystać na dowolnie wybrane szkolenie wystawione aktualnie w Centrum Szkoleń Kulinarnych lub ustalenie indywidualnego tematu, planu i terminu szkolenia dla maksymalnie. 12 osób z firmy.
  3. Po złożeniu zamówienia na kwotę powyżej 8000 zł netto, należy się skontaktować w celu uzgodnienia szczegółów indywidualnego szkolenia, powołując się na numer zamówienia, który jednocześnie jest kodem promocyjnym. Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: biuro@csk.biz.pl
  4. Czas trwania dedykowanego szkolenia w Centrum Szkoleń Kulinarnych organizowanego za kod promocyjny może trwać do 6 godzin.
  5. Indywidualne szkolenie w Centrum Szkoleń Kulinarnych organizowane za kod promocyjny zakłada wykonanie maksymalnie 6 potraw.
  6. Firma Art System pokrywa koszty związane ze szkoleniem oprócz zakwaterowania i przejazdu osób uczestniczących w szkoleniu.

Na szkolenia zapraszają:

ArtSystem Retigo Gastrosklep RM Gastro

© ART SYSTEM Wszystkie prawa zastrzeżone