rss google facebook twitter YouTube
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6

Firma zatrudni dynamicznego handlowca odpowiedzialnego za obsługę kluczowych klientów.

Zadania:

  • asertywne pozyskiwanie nowych klientów
  • obsługa stałych, kluczowych klientów firmy
  • budowanie przyjaznych, długofalowych relacji z odbiorcami
  • prezentacja ofert handlowych
  • przeglądanie ogłoszeń i przygotowywanie ofert do przetargów
  • skuteczne negocjowanie warunków handlowych
  • promocja i reprezentowanie firmy

Wymagania:

  • praktyczna znajomość technik sprzedaży
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • silna determinacja i orientacja na osiągnięcie sukcesu
  • pełne zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • obsługa komputera
  • dyspozycyjność i odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • miejsce zamieszkania Wrocław lub okolice

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miła atmosfera w energicznym zespole
  • Samochód służbowy po okresie próbnym i profesjonalne narzędzia pracy
  • Samodzielność i swoboda działania
  • Szkolenia

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży profesjonalnych urządzeń gastronomicznych.

cv prosimy wysyłać na adres artur@gastrosklep.pl

Na szkolenia zapraszają:

ArtSystem Retigo Gastrosklep RM Gastro