Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij
rss google facebook twitter YouTube
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6


STUDIO KULINARNE

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do pierwszego na Dolnym Śląsku "Centrum Szkoleń Kulinarnych", otwartego przez firmę ArtSystem przy współpracy z firmami: RM Gastro i Retigo.


W trakcie szkoleń, prowadzonych przez najlepszych doradców kulinarnych, prezentujemy nowoczesny sprzęt gastronomiczny oraz możliwości jego wykorzystania w praktyce kulinarnej. Mamy nadzieję, że pomoże to w budowaniu i rozwoju Państwa firm, a tym samym w osiągnięciu zawodowego sukcesu. Jednoczesnie cieszymy się z mozliwości dodatkowych spotkań z naszymi Klientami, wierząc, że dzięki Nim wyjdziemy naprzeciw Ich potrzebom, co zaowocuje dalszą wspólpracą. 

Dla Państwa wygody szkolenia przeprowadzamy w małych grupach (8-10 osobowych), co umożliwia aktywne w nich uczestnictwo: można bez przeszkód obejrzeć i wysłuchać prezentacji, a także wziąć udział w dyskusji. 


Dla umilenia czasu spędzonego w Centrum, zapraszamy do baru kawowego i na degustację przygotowanych przez kucharza potraw.

Szczegółowy harmonogram szkoleń znajduje się na stronie głównej CSK. 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

       

W naszym internetowym sklepie gastronomicznym znajdą Państwo wszystko to, co potrzebne do funkcjonowania profesjonalnej kuchni lub małej gastronomii: urządzenia gastronomiczne, wyposażenie restauracji, baru, zapleczy kuchennych, sprzęt drobny

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych w naszym sklepie urządzeń. 

Przeglądanie asortymentu dostępne jest bez konieczności logowania.

Oferujemy rabaty i promocje dla stałych Klientów.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Na szkolenia zapraszają:

ArtSystem Retigo Gastrosklep RM Gastro

© ART SYSTEM Wszystkie prawa zastrzeżone